KTR10EZPF2322 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 28.146
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 10.315
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 145
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
23.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film