ESR25JZPJ392 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 10.274
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
Similar
3.9 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film