RLH-145-100-BK
DigiKey Part Number
3598-RLH-145-100-BK-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RLH-145-100-BK
Description
RECLSBLE FSTNR RECT 1" X 14.500"
Customer Reference
Detailed Description
Reclosable Fastener Hook and Loop - Tie Rectangular 1.000" (25.40mm) X 14.500" (368.30mm) Dia
Category
Shape
Rectangular
Manufacturer
Rip-Tie
Length
14.500" (368.30mm)
Series
Width
1.000" (25.40mm)