R-REF04-RIA12-2
DigiKey Part Number
945-3398-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R-REF04-RIA12-2
Description
R-REF04-RIA12-2 REFERENCE DESIGN
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
- DC/DC Converter Evaluation Board
Category
Current - Output
45A
Manufacturer
Recom Power
Voltage - Input
12V ~ 75V