R1005250L
DigiKey Part Number
2312-R1005250L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R1005250L
Description
HYBRID-RF 25DB 100MHZ REV SI
Manufacturer Standard Lead Time
31 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Amplifier IC CATV 5MHz ~ 100MHz SOT-115J
Category
RF Type
CATV
Manufacturer
Qorvo
Voltage - Supply
24V
Packaging
Tray
Current - Supply
133mA
Part Status
Active
Mounting Type
Chassis Mount
Frequency
5MHz ~ 100MHz