PE3W17879-24
DigiKey Part Number
6099-PE3W17879-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3W17879-24
Description
COAX CBL NEX TO NEX 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial NEX to NEX SPP-250LLPL 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
SPP-250LLPL
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Frequency - Max
5.8 GHz
Color
Blue
Operating Temperature
-40°C ~ 155°C