PE3W13221-12 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type LMR 240 12.00" (304.80mm)
PE3W13221-12
DigiKey Part Number
6099-PE3W13221-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3W13221-12
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Packaging
Retail Package
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
LMR 240
Style
N-Type to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz