PE3W04553/HS-24 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
New at DigiKey
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type LMR 200 24.00" (609.60mm)
PE3W04553/HS-24
DigiKey Part Number
6099-PE3W04553/HS-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3W04553/HS-24
Description
N FEMALE BULKHEAD TO SMA MALE RI
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Packaging
Bag
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
LMR 200
Style
SMA to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Jack
Connector Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
Frequency - Max
3 GHz
1st Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
Color
Black
2nd Connector
SMA Plug, Right Angle
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C