PE3W04511-24
DigiKey Part Number
6099-PE3W04511-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3W04511-24
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-393 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Contact Gender
Female
Packaging
Retail Package
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
RG-393
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Connector Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Color
Tan
2nd Connector
SMA Jack
Operating Temperature
-55°C ~ 165°C