PE3W02777-48 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LMR 100 48.0" (1.2m) 4.0'
PE3W02777-48
DigiKey Part Number
6099-PE3W02777-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3W02777-48
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Packaging
Retail Package
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
LMR 100
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Frequency - Max
6 GHz