PE3W02070LF-48 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-316 48.0" (1.2m) 4.0'
PE3W02070LF-48
DigiKey Part Number
6099-PE3W02070LF-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3W02070LF-48
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
RG-316
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz