PE3MSA00447-48
DigiKey Part Number
6099-PE3MSA00447-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3MSA00447-48
Description
COAX CBL TRB TO CABLE 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial TRB to Cable 48.0" (1.2m) 4.0'
Category
2nd Connector
Cable (Round)
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance
78 Ohms
Overall Impedance
78 Ohms
Style
TRB to Cable
Frequency - Max
10 MHz
1st Connector
TRB Jack
Color
Blue
1st Contact Gender
Female
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C