PE3MSA00230-36
DigiKey Part Number
6099-PE3MSA00230-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3MSA00230-36
Description
COAX CBL TRB TO CABLE 36"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial TRB to Cable 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Connector
Cable (Round)
Manufacturer
Pasternack
Length
36.00" (914.40mm)
Packaging
Retail Package
Cable Impedance
78 Ohms
Part Status
Active
Overall Impedance
78 Ohms
Style
TRB to Cable
Frequency - Max
500 MHz
1st Connector
TRB Plug
Color
Blue
1st Contact Gender
Male
Operating Temperature
-30°C ~ 80°C