PE3C9831-12
DigiKey Part Number
6099-PE3C9831-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C9831-12
Description
COAX CBL SMA TO N-TYPE 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type 12.00" (304.80mm)
Packaging
Retail Package
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to N-Type
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz