PE3C9827-36
DigiKey Part Number
6099-PE3C9827-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C9827-36
Description
COAX CBL QMA TO QMA 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial QMA to QMA 36.00" (914.40mm)
Packaging
Retail Package
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Style
QMA to QMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
QMA Plug, Right Angle
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
8 GHz