PE3C9816-24
DigiKey Part Number
6099-PE3C9816-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C9816-24
Description
COAX CBL TNC TO TNC 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial TNC to TNC 24.00" (609.60mm)
Packaging
Retail Package
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Style
TNC to TNC
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
TNC Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz