PE3C9813-36
DigiKey Part Number
6099-PE3C9813-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C9813-36
Description
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC 36.00" (914.40mm)
Packaging
Retail Package
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Style
BNC to BNC
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
BNC Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
4 GHz