PE3C9804-48
DigiKey Part Number
6099-PE3C9804-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C9804-48
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 48.0" (1.2m) 4.0'
Packaging
Retail Package
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz