PE3C9804-12
DigiKey Part Number
6099-PE3C9804-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C9804-12
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Contact Gender
Packaging
Retail Package
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz