PE3C8875/VL-120 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial 1.0/2.3 to 1.0/2.3 Belden 1855A 120.0" (3.0m) 10.0'
PE3C8875/VL-120
DigiKey Part Number
6099-PE3C8875/VL-120-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C8875/VL-120
Description
COAX CBL 1.0/2.3 TO 1.0/2.3 10'
Detailed Description
Length
120.0" (3.0m) 10.0'
Cable Type
Belden 1855A
Cable Impedance
75 Ohms
Style
1.0/2.3 to 1.0/2.3
Connector Impedance
75 Ohms
Overall Impedance
75 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Violet
Operating Temperature
-30°C ~ 75°C