PE3C8746/VL-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Parametric Equivalent
L-com
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial 1.0/2.3 to 1.0/2.3 Belden 4694R 36.00" (914.40mm)
PE3C8746/VL-36
DigiKey Part Number
6099-PE3C8746/VL-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C8746/VL-36
Description
COAX CBL 1.0/2.3 TO 1.0/2.3 36"
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
Belden 4694R
Cable Impedance
75 Ohms
Style
1.0/2.3 to 1.0/2.3
Connector Impedance
75 Ohms
Overall Impedance
75 Ohms
Frequency - Max
12 GHz
Color
Violet
Operating Temperature
-30°C ~ 75°C