PE3C7870-50CM
DigiKey Part Number
6099-PE3C7870-50CM-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C7870-50CM
Description
COAX CBL QMA TO QMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial QMA to QMA 19.69" (500.00mm)
Packaging
Retail Package
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Style
QMA to QMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
QMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz