PE3C6499-50CM
DigiKey Part Number
6099-PE3C6499-50CM-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C6499-50CM
Description
COAX CBL 4.3/10 TO N-TYPE 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial 4.3/10 to N-Type SPO-375 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Female
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
SPO-375
Style
4.3/10 to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
4.3/10 Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz