PE3C6437-36
DigiKey Part Number
6099-PE3C6437-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C6437-36
Description
COAX CBL 4.3/10 TO 4.3/10 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial 4.3/10 to 4.3/10 SPO-250 36.00" (914.40mm)
Packaging
Retail Package
Length
36.00" (914.40mm)
Part Status
Active
Cable Type
SPO-250
Style
4.3/10 to 4.3/10
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
4.3/10 Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz