PE3C6346-48
DigiKey Part Number
6099-PE3C6346-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C6346-48
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type SPO-250 48.0" (1.2m) 4.0'
Category
2nd Contact Gender
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Part Status
Active
Cable Type
SPO-250
Style
N-Type to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz