PE3C6222-36
DigiKey Part Number
6099-PE3C6222-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C6222-36
Description
COAX CBL 4.3/10 TO N-TYPE 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial 4.3/10 to N-Type SPP-250LLPL 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Contact Gender
Length
36.00" (914.40mm)
Part Status
Active
Cable Type
SPP-250LLPL
Style
4.3/10 to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
4.3/10 Plug, Right Angle
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz