PE3C6212-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type SPP-250LLPL 36.00" (914.40mm)
PE3C6212-36
DigiKey Part Number
6099-PE3C6212-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C6212-36
Description
COAX CBL SMA TO N-TYPE 36"
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Packaging
Retail Package
Cable Type
SPP-250LLPL
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to N-Type
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Color
Blue
2nd Connector
N-Type Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C