PE3C5870-50CM
DigiKey Part Number
6099-PE3C5870-50CM-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C5870-50CM
Description
COAX CBL SMA TO QMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to QMA SPP-250LLPL 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
SPP-250LLPL
Style
SMA to QMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz