PE3C5865-60
DigiKey Part Number
6099-PE3C5865-60-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C5865-60
Description
COAX CBL 4.3/10 TO QMA 5'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial 4.3/10 to QMA SPP-250LLPL 60.0" (1.5m) 5.0'
Category
2nd Contact Gender
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type
SPP-250LLPL
Style
4.3/10 to QMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
4.3/10 Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz