PE3C5844-48
DigiKey Part Number
6099-PE3C5844-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C5844-48
Description
COAX CBL 4.1/9.5 TO QMA 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial 4.1/9.5 to QMA SPP-250LLPL 48.0" (1.2m) 4.0'
Category
2nd Contact Gender
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
SPP-250LLPL
Style
4.1/9.5 to QMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
4.1/9.5 Jack
Connector Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz