PE3C4147-24
DigiKey Part Number
6099-PE3C4147-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C4147-24
Description
COAX CBL 4.3/10 TO 4.3/10 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial 4.3/10 to 4.3/10 SPP-250LLPL 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
SPP-250LLPL
Style
4.3/10 to 4.3/10
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
4.3/10 Plug, Right Angle
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
2nd Connector
4.3/10 Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C