PE3C4134-50CM
DigiKey Part Number
6099-PE3C4134-50CM-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C4134-50CM
Description
COAX CBL 4.1/9.5 TO 7/16 DIN
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial 4.1/9.5 to 7/16 DIN SPP-250LLPL 19.69" (500.00mm)
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
SPP-250LLPL
Style
4.1/9.5 to 7/16 DIN
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
4.1/9.5 Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz