PE3C3437-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial BNC to SMA RG-188 36.00" (914.40mm)
PE3C3437-36
DigiKey Part Number
6099-PE3C3437-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C3437-36
Description
COAX CBL BNC TO SMA 36"
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
RG-188
Style
BNC to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
BNC Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz