PE3C3428-48 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial BNC to SMB RG-188 48.0" (1.2m) 4.0'
PE3C3428-48
DigiKey Part Number
6099-PE3C3428-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C3428-48
Description
COAX CABLE BNC TO SMB 4'
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
RG-188
Style
BNC to SMB
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
BNC Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz