PE3C3336-12 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LMR 195 12.00" (304.80mm)
PE3C3336-12
DigiKey Part Number
6099-PE3C3336-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C3336-12
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
LMR 195
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz