PE3C0230-120
DigiKey Part Number
6099-PE3C0230-120-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C0230-120
Description
COAX CBL SMA TO SMA 10'
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 120.0" (3.0m) 10.0'
Category
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Retail Package
Length
120.0" (3.0m) 10.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Frequency - Max
20 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C