PE39342H-12
DigiKey Part Number
6099-PE39342H-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE39342H-12
Description
COAX CBL SMA TO FAKRA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to Fakra 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Contact Gender
Male
Length
12.00" (304.80mm)
Part Status
Active
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to Fakra
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Frequency - Max
4 GHz