PE39197D-36
DigiKey Part Number
6099-PE39197D-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE39197D-36
Description
COAX CBL SMA TO FAKRA 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to Fakra RG-174 36.00" (914.40mm)
Length
36.00" (914.40mm)
Style
SMA to Fakra
Cable Type
RG-174
1st Connector
Fakra Plug
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Overall Impedance
50 Ohms