PE38754D-24
DigiKey Part Number
6099-PE38754D-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE38754D-24
Description
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-316 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Style
Fakra to Fakra
Cable Type
RG-316
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Overall Impedance
50 Ohms