PE38754A-12
DigiKey Part Number
6099-PE38754A-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE38754A-12
Description
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-316 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Style
Fakra to Fakra
Cable Type
RG-316
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Overall Impedance
50 Ohms