PE3775LF-18
DigiKey Part Number
6099-PE3775LF-18-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3775LF-18
Description
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174 18.00" (457.20mm)
Category
2nd Contact Gender
Packaging
Retail Package
Length
18.00" (457.20mm)
Cable Type
RG-174
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms