PE3651LF-12
DigiKey Part Number
6099-PE3651LF-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3651LF-12
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
SMA Jack
Manufacturer
Pasternack
2nd Contact Gender
Female
Packaging
Retail Package
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Part Status
Active
Length
12.00" (304.80mm)
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Connector Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Overall Impedance
50 Ohms