PE3646LF-18
DigiKey Part Number
6099-PE3646LF-18-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3646LF-18
Description
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 18.00" (457.20mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug
Manufacturer
Pasternack
2nd Contact Gender
Length
18.00" (457.20mm)
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms