PE35226LF-12
DigiKey Part Number
6099-PE35226LF-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE35226LF-12
Description
COAX CBL RP-SMA TO TNC 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial RP-SMA to TNC RG-316 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
TNC Plug
Length
12.00" (304.80mm)
Style
RP-SMA to TNC
Cable Type
RG-316
1st Connector
RP-SMA Plug
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms