PE3521LF-12
DigiKey Part Number
6099-PE3521LF-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3521LF-12
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-401 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Contact Gender
Female
Manufacturer
Pasternack
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Retail Package
Length
12.00" (304.80mm)
Part Status
Active
Cable Type
RG-401
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Connector Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms