PE3519-36
DigiKey Part Number
6099-PE3519-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3519-36
Description
COAX CBL SMA TO N-TYPE 36"
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type RG-223 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Connector
N-Type Plug
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Retail Package
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Length
36.00" (914.40mm)
Style
SMA to N-Type
Cable Type
RG-223
1st Connector
SMA Plug
Cable Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Overall Impedance
50 Ohms