PE3509-24
DigiKey Part Number
6099-PE3509-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3509-24
Description
COAX CBL SMA TO CABLE 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to Cable RG-223 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Connector
Cable (Round)
Length
24.00" (609.60mm)
Packaging
Retail Package
Cable Type
RG-223
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to Cable
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms