Image for PE34858-24 is not available
PE34858-24
DigiKey Part Number
6099-PE34858-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34858-24
Description
FME Jack to FME Jack Cable 24 In
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial FME to FME RG-142B 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Contact Gender
Female
Packaging
Retail Package
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
RG-142B
Style
FME to FME
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
FME Jack
Connector Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms