PE34576LF-24 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial 3.5mm to 3.5mm 0.086" Semi-Rigid Cable 24.00" (609.60mm)
PE34576LF-24
DigiKey Part Number
6099-PE34576LF-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34576LF-24
Description
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 24"
Detailed Description
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
0.086" Semi-Rigid Cable
Style
3.5mm to 3.5mm
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
3.5mm Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Frequency - Max
35 GHz
2nd Connector
3.5mm Plug