PE34574LF-48
DigiKey Part Number
6099-PE34574LF-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34574LF-48
Description
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial 3.5mm to 3.5mm RG-405 48.0" (1.2m) 4.0'
Category
2nd Connector
3.5mm Plug
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Style
3.5mm to 3.5mm
Cable Type
RG-405
1st Connector
3.5mm Plug
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms